Usługi

KONSULTACJE

Omówienie funkcji i przeznaczenia konsultowanych przestrzeni. Sugestie w doborze kolorystyki i materiałów. Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz ideowych.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Projekt koncepcyjny zawiera opracowanie układu funkcjonalnego najlepszego dla danej przestrzeni. Na podstawie wybranego układu wykonywane jest zestawienie sugerowanych elementów wyposażenia wnętrz oraz rysunki wykonawcze (w ograniczonym zakresie). Do projektu dołączana jest lista artykułów do zakupienia.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Pierwszy etap – analiza potrzeb oraz oczekiwań inwestora. Kolejny etap to propozycje układów funkcjonalnych, akceptacja materiałów i ogólnej stylistyki wnętrza. Następne fazy to wizualizacje 3d projektowanych przestrzeni oraz komplet projektów technicznych (dla wykonawców, stolarzy itp). Do projektu dołączana jest specyfikacja asortymentowo-cenowa.

DORADCA INWESTORA

Dla planujących zakupienia nieruchomości. Konsultacja polega na zweryfikowaniu rzutów, powierzchni, układów funkcjonalnych wybranych przez inwestora nieruchomości.

NADZÓR AUTORSKI

Nadzór autorski polega na wizytach na budowie w celu nadzorowania prac wykończeniowych oraz oceny postępów remontu.

PROJEKTOWANIE SKLEPÓW

Boruczenko Studio zajmuje się również projektowaniem sklepów spożywczych, cukierni, kawiarni, lodziarni. Projekty powstają przy ścisłej współpracy z firmą „Intermex”, która od 1990 roku zajmuje się wyposażaniem sklepów oraz gastronomii. Nasza współpraca polega na wspólnym opracowaniu projektu, gdzie firma „Intermex” przygotowuje rzuty koncepcyjne lokalu – funkcjonalny układ działów, ustawienie mebli i sprzętów na sali oraz na zapleczu, w tym zapewnia projekt technologiczny zaplecza kuchennego z zatwierdzeniami Sanepid i BHP.  Natomiast Boruczenko Studio na bazie rzutów opracowuje kompleksowy projekt aranżacyjny, z wizualizacjami 3d oraz specyfikacją asortymentowo-cenową.

Zapraszamy do współpracy.

www.intermex.pl

Projekt na odległość

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuję usługę „projektu na odległość”. Po otrzymaniu zwymiarowanego rzutu architektonicznego/zinwentaryzowaniu obiektu następuje identyczny proces projektowy jak przy inwestycjach lokalnych. Jedyną różnicą jest sposób komunikacji z inwestorem – telefon/email. Finalna dokumentacja projektu wnętrza wysyłana jest pocztą elektroniczną lub kurierem.